Засідання №2 педагогічної ради ЗДО №290

22.11.2023

Відбулося засідання педагогічної ради ЗДО №290 ЗМР «Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО та формування у дітей здорового способу життя в умовах воєнного стану».

Вихователь-методист Тетяна Кравченко ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо створення безпечного середовища в ЗДО.

Досвідом організації ігрової діяльності дітей під час дистанційного навчання поділилися вихователі групи №5 Олена Скрипниченко та Інна Здоровило.

З особливостями впровадження у закладі дошкільної освіти Професійного стандарту вихователя ЗДО ознайомила всіх присутніх вихователь-методист, та звернула увагу на необхідні загальні компетентності для вихователя закладу дошкільної освіти.

Директор закладу Людмила Шаповал додатковим питанням "Про проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів" обговорила з педагогами особливості проведення комплексного вивчення й самооцінювання якості освітньої діяльності.

Рішенням педагогічної ради була створена робоча група з питання по проведенню самооцінювання освітніх і управлінських процесів.