Нашому садочку - 35!

10.12.2023

10 грудня 2023 року наш садочок святкує дуже поважну і знакову дату – свій 35 річний ювілей.

35 років – це поважний вік. За цей час справжній господар встигає посадити дерево, побудувати дім, виростити дітей .

Це – ціле життя. Можна тільки уявити скільки всього сталося за цей час: були злети і падіння, багато сміху і трохи смутку, тридцять п'ять випусків діток, які покрокували до школи, багато вихователів-педагогів, що знайшли своє істинне покликання, постійна реконструкція та вдосконалення садочку.

Робота колективу неодноразово була відмічена подяками, грамотами. Завдяки працівникам дитячий садок має гарне озеленення території, квітників, а також є активним учасником всіх заходів, які організовуються в місті.

Колектив працівників дитячого садка старанно зберігає і продовжує добрі традиції своїх попередників – ветеранів праці, які сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку.

Отож, за усі роки в нашому дошкільному закладі вибудувалась чітка схема роботи, міцний потужний колектив, прекрасні умови для навчання, виховання та відпочинку вихованців.

Та головне – садочок ніколи не зупиниться, а буде продовжувати розвиватись та вдосконалюватись, аби усі дітки були щасливі і мали справжнє яскраве дитинство із веселим сміхом і добрими наставниками, що завжди можуть прийти на допомогу.

З Днем Народження, наш любий, дорогий садочок!