Інформаційна довідка про заклад дошкільної освіти

01.09.2023

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 290 «Зайчатка» Запорізької міської ради (далі ЗДО №290) - навчальний комунальний заклад для дітей віком від 2 до 6(7) років, де забезпечується догляд за ними, розвиток, виховання та навчання відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти.
Статут ЗДО затверджено наказом Департамента освіти і науки Запорізької міської ради від 14.11.2023р. № 320р.
ЗДО № 290 є юридичною особою, яку включено до ЄДРПОУ, ідентифікаційний код 26531769 . Вид діяльності за КВЕД - 2010: «85.10 Дошкільна освіта».
Рік заснування дошкільного навчального закладу - 1988.
Групи комплектуються за віковими ознаками: одновікові.
У дошкільному закладі функціонують 11 груп загального розвитку кількістю вихованців у 2023 - 2024 н.р. - 221 дітей:
- 2 групи для дітей раннього віку
- 2 групи для дітей молодшого віку
- 3 групи для дітей середнього віку
- 4 групи для дітей старшого віку
Відповідно до освітніх і соціальних запитів батьків впродовж року забезпечується режим роботи ЗДО з 7.00 до 19.00: 12 годинне перебування дітей - у всіх вікових групах.
У ЗДО визначена державна мова навчання і виховання дітей.
Навчальний рік починається з 01 вересня поточного року; закінчується 31 травня наступного року. Період оздоровлення дітей з 01 червня по 31 серпня.
Матеріально-технічна база дошкільного закладу в задовільному стані, включає будівлю, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності. Для забезпечення навчально-виховного процесу з дітьми у дошкільному закладі створені необхідні умови: обладнано 14 групових приміщень; адміністративний, методичний, медичний кабінети, кабінет психолога, музична зала, спортивна зала, харчоблок, пральня тощо.